شرایط اخذ اقامت لتونی چیست ؟

درخواست اجازه اقامت دائم لتونی توسط افراد با هر ملیتی میتواند داده شود مشروط بر اینکه به قوانین کشور لتونی احترام گذاشته شود.

جمهوری لتونی ،به یکی از کشورهای هدف مهاجران در سالهای اخیر مبدل شده است و هزینه های زندگی در لتونی از غرب اروپا کمتر است و تنوع مراکز عرضه خدمات و حضور کشور لتونی در سازمان تجارت جهانی ،باعث شده تا محصولات مختلف از سراسر جهان در مراکز خرید این کشور عرضه شود.

اقامت کشور لتونی از طریق ثبت شرکت

تاسیس شرکت در لتونی یکی از راههای به صرفه اخذ اقامت در این کشور می باشد.

از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری ،می توانید اقامت در لتونی را به دست آورید و پس از گذشت 5 سال ، اقدام به دریافت پاسپورت کشور لتونی نمایید هر چند که از سال اول دریافت اقامت نیز همانند تمامی شهروندان اتحادیه اروپا بدون ویزا امکان سفر به 28 کشور اروپایی را دارید و درخواست دریافت ویزا برای کشورهای امریکا، کانادا و انگلیس برای دارندگان اقامت لتونی، به سهولت انجام می گیرد .

در سالهای گذشته راه های گوناگونی برای گرفتن اقامت در کشورهای اروپایی وجود داشت، اما امروزه به سختی می توان امیدوار بود که بدون سرمایه گذاریی و یا تخصص خاص مورد نیاز کشورهای اروپایی، موفق به دریافت اقامت دائم در اتحادیه اروپا شد.با این حال کشور لتونی به دلیل جمعیت کم و فضای اقتصادی رو به توسعه، دارای مقررات ساده تری است.

شایان ذکر می باشد با تاسیس شرکت در کشور لتونی 100% مالکیت شرکت را خواهید داشت و از هزینه پایین مالیاتی بهرمند میشوید.

جذابیتها و مزایای اقامت لتونی

1-با اقامت لتونی آزادانه و بدون نیاز به دریافت ویزا میتوانید به کشورهای اروپایی عضو پیمان شنگن سفر کنید

2- محدودیت های سنی برای کسب اقامت لتونی مطرح نیست

3- با کسب اقامت در لتونی میتوانید به راحتی در بانکهای اروپایی و سراسر دنیا حساب باز کنید

4- با اقامت کشور لتونی میتوانید از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا بهره مند گردید

5- با اقامت در کشور لتونی از امکانات درمانی و رفاهی در اتحادیه اروپا استفاده نمایید

6- امکان اخذ پاسپورت اروپایی بعد از 5 سال را خواهید داشت

7- با ویزای اقامت لتونی امکان کار و زندگی در هر کجای اتحادیه اروپا را دارید

8- با اقامت لتونی فرصت تجارت آزادانه با تمام جهان را خواهید داشت

9- با اقامت لتونی امکان اخذ آسانتر ویزای ایالات متحده را دارید

10- با دریافت اقامت لتونی امکان اخذ وامهای مختلف از بانکهای لتونی (وام خودرو، مسکن و کارتهای اعتباری و …) را خواهید داشت

11- با اخذ کارت اقامت لتونی شهروند اتحادیه اروپا محسوب میشوید

شما به محض اخذ کارت اقامت کشور لتونی، می توانید از مزایای شهروندان اروپایی همچون استفاده از خدمات درمانی و بیمه، افتتاح حساب در بانک های معتبر بین المللی، خرید ملک، وام بانکی و تسهیلات دانشگاهی بهره مند گردید و بدون نیاز به ارائه پاسپورت کشور خود در تمامی 28 کشور اتحادیه اروپا رفت و آمد نمایید.

تمامی مراحل فرایند دریافت اقامت لتونی تنها با ارائه وکالتنامه معتبر به وکلای امکان پذیر بوده و نیازی به سفر شخص متقاضی به کشور لتونی نمی باشد.

رسالت مجموعه بر آن است كه با تكيه بر تجربيات و صلاحديد حرفه ای خود، ضمن راهنمائی شما در فرايند مهاجرت به اروپا، قويترين و كاملترين پرونده را برای شما تهيه و تسليم نماید. محبوبیت مجموعه ما مبتنی بر موفقيت در اخذ اقامت در حوزه بالتیک ميباشد. ميزان موفقيت شرکت در زمينه مهاجرت ، كمابيش منحصربفرد است. اين مجموعه دارای آخرين اطلاعات مربوطه بوده و در پاسخ به هر سؤالی، دقيقترين اطلاعات را فراهم مينمايد.

 

25.jpg11.jpg10.jpg30.jpg27.jpg24.jpg19.jpg17.jpg29.jpg14.jpg23.jpg15.jpg22.jpg1.jpg2.jpg18.jpg13.jpg3.jpg12.jpg26.jpg25.jpg11.jpg10.jpg30.jpg27.jpg24.jpg19.jpg17.jpg29.jpg14.jpg23.jpg15.jpg22.jpg1.jpg2.jpg18.jpg13.jpg3.jpg12.jpg26.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای