اقامت استونی- اقامت اروپا

اقامت استونی

مهاجرت یکی از مهمترین تصمیماتی است که ممکن است در طی زندگی خود بگیرید. فرایند درخواست اقامت در جامعه ای جدید ، یافتن کاری تازه و نهایتا شروع یک زندگی کاملا جدید، همگی می تواند پر استرس باشد. بنابراین، دراختیار داشتن ابزار لازم جهت مواجه هوشمندانه و درست با چالش‌ها و رفع موانع و مشکلات احتمالی برای شخصی که مهاجرت و زندگی در اروپا را برگزیده است، حیاتی می باشد. دفتر مهاجرتی مفتخر است که با در اختیار داشتن پشتوانه‌ای گرانقدر از نیروی انسانی متخصص و با تجربه ابزار مذکور را در اختیارتان قرارداده و به عنوان مشاوری مورد اعتماد شما را در طی موفقیت آمیز مسیری که انتخاب نموده اید همراهی کند.

طرح اقامت دائم استونی از طرف دولت این کشور طراحی گردید. این طرح خصوصا برای افراد بازنشسته، نویسندگان، روشنفکران و مشاوران بین المللی و همینطور برای هر شخصی که مایل به داشتن اقامت کشوری دیگر با توجه به سیستم مالیاتی پایین در اروپا و شنگن میباشد،بسیار مناسب است البته قبل از هرگونه تصميمي برای کار و زندگی در استونی ، بررسي لازم در خصوص نوع كار و فعاليت را انجام دهيد و در نظر داشته باشيد كه تنها افرادي در اروپا موفقند كه در هر زمينه و شغلي که قصد فعاليت دارند، تخصصي كافي و نيز سرمايه مناسب و ايده‌هاي نو داشته باشند.

در صورتی که مایل به ثبت شرکت و اخذ اقامت کشور استونی میباشید اقامت به مدت 1 سال برای شما دریافت خواهد گردید و بعد آن اگر مطابق با قوانین و مقررات آن کشور جلو رفته باشید موفق خواهید شد پاسپورت اروپا را از آن خود نمایید.

جذابیتها و مزایای اقامت استونی :

1- صدور کارت اقامت پنج ساله اروپا

2- اجازه زندگی و سفر در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا

3- نبود محدودیت های سنی جهت اخذ اقامت استونی 

4- با اقامت استونی میتوانید به راحتی در بانکهای اروپایی و سراسر دنیا حساب باز کنید

5- با اقامت کشور استونی میتوانید از مزایای تحصیلات رایگان در سطح اتحادیه اروپا بهره مند گردید

6- با اخذ اقامت استونی امکان کار و زندگی در هر کجای اتحادیه اروپا را دارید

7- با اقامت در استونی امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت ( پاسپورت ) بعد از مدت پنج سال را خواهید داشت

8- با اقامت استونی فرصت تجارت آزادانه با تمام جهان را خواهید داشت

9- با اقامت استونی امکان اخذ آسانتر ویزای ایالات متحده را دارید

 

 

 

18.jpg2.jpg22.jpg15.jpg24.jpg14.jpg30.jpg3.jpg11.jpg23.jpg25.jpg13.jpg19.jpg29.jpg10.jpg17.jpg1.jpg26.jpg27.jpg12.jpg18.jpg2.jpg22.jpg15.jpg24.jpg14.jpg30.jpg3.jpg11.jpg23.jpg25.jpg13.jpg19.jpg29.jpg10.jpg17.jpg1.jpg26.jpg27.jpg12.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای