خرید ملک در استونی

ساکنین کشورهای اروپایی و آمریکایی می توانند تا تمام ارزش خانه را به صورت وام تهیه نمایند. ولی بانک های استونیایی به ایرانیان وام ارایه نمی نمایند مگر کارت اقامت استونی و اروپا را دریافت نمایند و شهروند اروپایی شوند تا از وام های بانکی همچو یک اروپایی برخوردار باشند.

در استونی اشخاص و شرکت های خارجی می توانند آزادانه املاک مسکونی، اداری و تجاری را خرید و فروش نمایند. البته در صورت خرید زمین های کشاورزی بیش از 10 هکتار در استونی، نیاز به اخذ موافقت نامه شهرداری خواهید داشت.

قرارداد خريدار با فروشنده یا شرکت سازنده مهمترين مرحله خريد است البته با توجه به شفافیت قوانین در استونی، تاکنون مشکلی برای خریداران ملک در استونی به وجود نیامده است اما باید از شرایط یک قرارداد مناسب به خوبی آگاه باشید:

• شرایط قرارداد جهت خرید آپارتمان در استونی می تواند یک خرید خوب را برای شما تبدیل به یک خرید نامناسب نماید. حتی با قیمت یکسان برای همان ملک.

• داشتن وکیل حرفه ای و متخصص می تواند مشکلات حقوقی خرید ملک شما را برطرف نماید.

• وکیل شما فقط جهت تنظیم قرارداد کمک شما نخواهد بود، در تمامی مراحل حقوقی خرید ملک و تهیه وام نیز به او نیاز خواهید داشت.

شما با خرید ملک در استونی دارای یک پایگاه اقامتی و تفریحی در زیباترین ساحل های دنیا در دریای بالتیک خواهید شد. همچنین می توانید از وام بانکی اروپایی و مزایای دیگری هم استفاده کنید.

با خرید ملک در استونی سرمایه شما به یورو مبدل خواهد شد و محل سرمایه شما، کشوریست اروپایی واقع در حوزه شنگن که محل تفریح و گردشگری ثروتمند ترین افراد جهان به حساب می آید، همچنین امنیت اجتماعی و مالی کشور استونی در امنیت سرمایه شما بسیار موثر است.

کشور استونی برای تفریح، زندگی آرام، دوران بازنشستگی، تحصیل در کالج ها و دانشگاه های معتبر اروپایی، محل مناسبی است.

شاید اغلب ما در زندگی روز مره خود با عباراتی مواجه شدیم که ناخوداگاه برای ما موجبات آسودگی خاطر را میاورد اصولا نگرانی ما در آن قسمت از زندگی قرار گرفته که امنیت ما در آنجا بنا شده است. بر اساس تجربه, ما معتقدیم که میتوانیم حاشیه امنیت قراردادها را به صد در صد (100%) افزایش دهیم. ما بر این باور هستیم که چنانچه در روابط ما و مشتری خللی ایجاد گردد از اهداف خود دور شده و به اموراتی که باورها و پیشرفتهای شرکت را به تعویق میاندازد, نزدیک میشویم بنابراین تمامی کارشناسان و وکلای مجموعه ما در تمامی مسیر با شما همراه و همقدم خواهند شد.

 

 

14.jpg19.jpg18.jpg10.jpg27.jpg30.jpg1.jpg3.jpg29.jpg15.jpg11.jpg25.jpg13.jpg12.jpg17.jpg26.jpg24.jpg2.jpg23.jpg22.jpg14.jpg19.jpg18.jpg10.jpg27.jpg30.jpg1.jpg3.jpg29.jpg15.jpg11.jpg25.jpg13.jpg12.jpg17.jpg26.jpg24.jpg2.jpg23.jpg22.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای