گواهینامه بین المللی رانندگی

حتما تا به حال برای شما پیش آمده که در سفر های خارجی به هر دلیلی نیاز به رانندگی پیدا کرده اید.و از انجایی که گواهینامه محلی آن کشور را نداشته اید از این کار محروم گشته اید از این رو مجموعه ما با ارائه گواهینامه بین المللی این مشکل را حل کرده است.

مدرک رانندگی بین المللی یا گواهینامه بین المللی رانندگی صادره توسط اتحادیه جهانی اتومبیلرانی ترجمه ای رسمی از گواهینامه محلی یا ملی شماست که به صاحبان وسایل نقلیه این امکان را می دهد تا با خیالی آسوده در کشور های مختلف، با زبان های مختلف رانندگی کنند. این گواهینامه بین المللی در صورتی معتبر می باشد که گواهینامه ملی معتبرخود را نیز به همراه داشته باشد. همچنین گواهینامه بین المللی موید این موضوع است که شما دارنده یک گواهینامه معتبر از کشور خودتان هستید لذا ضروریست هنگام رانندگی گواهینامه معتبر ملی خود را نیز به همراه داشته باشید . گواهینامه های بین المللی بر اساس قوانین ترافیک جاده ای مصوب سالهای 1923و 1943و 1949و 1968 سازمان ملل که استاندارهای خاصی را برای اجازه رانندگی بین المللی تعریف نموده اند صادر می گردد.

مدارک مورد نياز جهت ثبت نام گواهينامه رانندگي بين المللي عبارتند از :

1-اسکن تمامی گواهينامه های رانندگي (موتور سيکلت، پايه دو، پايه يک... ) که دارید ، پشت و رو با رزولوشن 300Dpi و فرمت JPEG
2- اسکن عکس 3 در 4 شخص با رزولوشن 300Dpiو فرمت JPEG
3-. اعلام نام و نام خانوادگی با املای صحیح انگلیسی
4- آدرس دقیق
5- رنگ چشم
6-قد به سانتي متر

نمونه تصویر صفحات اول دفترچه گواهینامه رانندگی بین المللی 20 ساله سازمان IAA :

تصویر جلوی کارت گواهینامه بین المللی رانندگی با اعتبار 20 ساله و مواردی که در قسمت جلوی کارت گواهینامه بین المللی رانندگی درج می شود عبارت است از :

نمونه تصویر راننده

نام و نام خانوادگی راننده

محل تولد راننده

تاریخ تولد راننده

نوع گواهینامه (Categories)

جنسیت ، رنگ چشم و قد راننده

تاریخ صدور گواهینامه بین المللی و تاریخ انقضای آن

نمونه امضای راننده

 

تصویر پشت کارت گواهینامه بین المللی رانندگی

(نشان دهنده انواع گواهینامه : Categories of International Driving License اعم از گواهینامه موتور ، پایه یک پایه دو و.... )

نوار سیاه رنگی که در پشت کارت قابل مشاهده است نواریست معناطیسی حاوی اطلاعات الکترونیکی راننده و گواهینامه وی که در دستگاه های کارت خوان پلیس کشورهای پیشرفته قابلیت استفاده داشته و کارت گواهینامه را همانند کارت های PVC عابر بانک ها، هوشمند و غیر قابل جعل و سوء استفاده های احتمالی می نماید.

درصورتیکه کارت شما مفقود یا دزدیده شده ، سریعا" با ما تماس بگیرید تا امور جایگزینی و صدور مجدد آن را فراهم نماییم. به شما پیشنهاد می کنیم که همیشه کپی گواهینامه رانندگی ملی و بین المللی خود را جهت مواقع ضروری در جای دیگری نگهداری نمایید.

 

14.jpg29.jpg11.jpg30.jpg3.jpg26.jpg24.jpg2.jpg13.jpg1.jpg15.jpg10.jpg17.jpg25.jpg22.jpg27.jpg19.jpg12.jpg23.jpg18.jpg14.jpg29.jpg11.jpg30.jpg3.jpg26.jpg24.jpg2.jpg13.jpg1.jpg15.jpg10.jpg17.jpg25.jpg22.jpg27.jpg19.jpg12.jpg23.jpg18.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای