افتتاح حساب بانکی در لتونی

به منظور افتتاح حساب بانکی تعداد بسیار زیادی از بانک ها از شما میخواهند که به صورت حضوری به بانک مراجعه کنید، چنانچه شما یک فرد خارجی باشید و خواهان یک حساب در یک کشور ثالث باشید مطمئنا برای شما آسان نخواهد بود که به صورت فیزیکی در بانک حاضر شوید، برخی بانکها نیز شرط گردش مالی 1 میلیون یورویی برای افتتاح حساب دارند که مطمئنا در اولین گامها بدست آوردن چنین گردش مالی کار چندان آسانی نمیباشد، کارشناسان ما در این زمینه به شما کمک خواهند کرد و به عنوان وکیل شما در بانک حاضر شده و برای شما افتتاح حساب میکنند.

برخی از مزایای افتتاح حساب بانکی در کشور لتونی

- شما با دریافت ویزا کارت و یا مستر کارت بانکی خود می توانید آزادانه و بدون هیچ محدودیتی از خدمات بانکی و پولی برای تجارت یا صنعت خود بهرمند گردید
- امکان خرید از تمامی کشورهای اروپایی بطور مستقیم
- امکان خرید اینترنتی از تمامی دنیا
- داشتن کارت اعتباری اختصاصی
- انتقال پول از طریق اینترنت بانک
- مشاهده صورت حساب از طریق اینترنت
- امکان ارسال و دريافت پول به / از هر نقطه از دنيا بدون محدوديت
- امکان استفاده ازخدمات کارت هاي اعتباري براي اعضاء و کارمندان شرکت
- امکان برخورداري از خدمات بانکي نظير اعتبارنامه ها و ضمانت نامه هاي بانکي 
- سایت بانک به زبان انگلیسی می باشد و کلیه خدمات انگلیسی و راحت می باشد

لازم به توضیح است این حسابها کاملا قانونی، امن بوده به نام خود اشخاص و یا شرکت آنها خواهد بود و امکان هرگونه عملیات بانکی را داراست .

مجموعه ( ) با وقوف کامل نسبت به قوانین بانکی کشور لتونی و اتحادیه اروپا و با استفاده از و کلای مجرب نسبت به افتتاح حساب ، برای ایرانیان خدمات ویژه ای را ارائه می نماید و راههای بسیار کم هزینه با صرف زمان بسیار کوتاه را معرفی می نماید.

مجموعه ( ) براساس قوانین و امکانات فراهم در کشورهای اروپایی به ویژه کشورهای منطقه بالتیک جهت ثبت شرکت و افتتاح حساب بانکی و امور مرتبط و به تبع آن اخذ اقامت با مجوز فعالیت و تجارت را برای علاقمندان به صورت خاص انجام می دهد.


 

25.jpg26.jpg15.jpg11.jpg30.jpg29.jpg12.jpg22.jpg2.jpg18.jpg14.jpg13.jpg1.jpg27.jpg3.jpg24.jpg10.jpg23.jpg19.jpg17.jpg25.jpg26.jpg15.jpg11.jpg30.jpg29.jpg12.jpg22.jpg2.jpg18.jpg14.jpg13.jpg1.jpg27.jpg3.jpg24.jpg10.jpg23.jpg19.jpg17.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای