حسابداری در لتونی

پس از ثبت شرکت در لتونی ، شما به عنوان مدیر عامل شرکت مسئول ارائه گزارشات ماهانه و فصلی و سالیانه به اداراه ثبت لتونی، اداره مالیات لتونی و سازمان تامین اجتماعی لتونی و سازمان آمار و ارقام لتونی و دیگر ارگان ها خواهید بود. همچنین انجام منظم و بدون اشتباه گزارشات مالی شرکت و پرداخت های به موقع مالیات های شرکت از نیاز های ابتدایی شما برای تمدید اقامت لتونی خواهد بود.

برای بسیاری از مردم انگیزه های مالیاتی یکی از انگیزه های بسیار مهم در افتتاح یک شرکت است، بسیاری خواهان پرداخت مالیات های کمتر به دولت خود میباشند.اگر شما در کشوری زندگی میکنید که دولت مالیات بالایی دریافت میکند اما شرکت خود را در کشوری ثبت کنید که مالیات آن کم و یا حتی صفر باشد شما میتوانید از بسیاری مالیات ها صرف نظر کنید!

ما دانش وسیع و عمیقی از قانونهای مالیاتی کشورهایی داریم که در آنجا ثبت شرکت انجام میدهیم، و متخصصان ما خدمات بسیار زیادی به شما ارائه خواهند داد از جمله:

مشاوره مالیاتی در زمینه انتخاب بهترین لوکیشن ثبت شرکت بین المللی

استراتژی برای پرداخت حداقل مالیات

جلوگیری از وضعیت پرداخت مالیات دوباره

حسابرسي داخلی شرکتها

مديريت و نظارت مالي

تهيه گزارشات مالي و مديريتي

مشاوره و دفاعیه مالياتي و بيمه

تهيه و تنظيم بودجه سالیانه

ارزيابي سهام شرکتها

تحرير دفاتر قانوني و تنظيم اظهارنامه مالیاتی

تنظيم اظهارنامه ماليات بر ارزش افزوده

طراحي روشها و سيستمهاي مالي

خدمات حسابداري شرکتهای خدماتی، بازرگانی، پیمانکاری، تولیدی و صنعتی

 مشاوره در زمینه انتخاب قیمت های پایین و مسائل مرتبط به آن

 و سایر خدمات مالی و مالیاتی و حسابداری بین المللی

دپارتمان حسابداری و حسابرسی ( ) ، با این باور که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی، استفاده از اطلاعات مربوط و قابل اتکاء مهمترین ابزار تصمیم گیری می باشد و دستیابی به اطلاعات مذکور بدون استفاده از خدمات حسابرسان و مشاورین امکان پذیر نیست ،به منظور رفع نیازهای حسابداری و حسابرسی شرکت ها ، موسسات ، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی و کمک به ایجاد انضباط مالی در بخش های عمومی ،خصوصی و ... ،فعالیت های حرفه ای خود را با بهره مندی از كادر مجرب و متخصص در زمینه حسابرسی ، حسابداری، امور مالیاتی و بیمه و با اتكاء به سالها تجربه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در کشورهای اروپایی آغاز و بسط داده است .

 

 

14.jpg30.jpg26.jpg22.jpg12.jpg11.jpg27.jpg19.jpg23.jpg1.jpg13.jpg3.jpg17.jpg18.jpg15.jpg2.jpg29.jpg24.jpg10.jpg25.jpg14.jpg30.jpg26.jpg22.jpg12.jpg11.jpg27.jpg19.jpg23.jpg1.jpg13.jpg3.jpg17.jpg18.jpg15.jpg2.jpg29.jpg24.jpg10.jpg25.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای