خرید ملک در لتونی

اولین قدم در مسیر خرید ملک در لتونی آشنایی با نظرات متقاضی و رسیدن به درکی صحیح و متقابل از خواسته های شما است.در مرحله بعد ، مشاورین متخصص ما تحقيقات حرفه ای خود را آغاز خواهند نمود. از این مرحله به بعد, شرکت () میزبان شما است و بهترین موقعیت منطقه را شناسایی و با شما در میان میگذارد زیرا مشارکت مطمئن و سودآور در بخش زمين و ساختِ خانه های مسکونی ( و يا تجاری ) مستلزم داشتن اطلاعات وسيع، ارتباطات گسترده و توانايی های خاص حقوقی است.

تجربهٔ نه چندان دور کشور لتونی در خصوص حق مالکیت (در زمینهٔ سرمايه گذاری خارجی) و مهمتر از آن, حمایت مستقیم قانون از خریداران املاک گویای آن است که تغییر قوانین نقش شایانی در رشد سرمایه گذاری و ارزش مستقلات داشته است. متخصصین ما نه تنها کماکان مجموعه قوانین حقوقی را پیگیری کرده, بلکه از طریق دسته بندی, تجزیه و تحلیل علمی و ارزشیابی واقعی این دسته از قوانین, به دنبال ارائهٔ بهترین توصیه در تمامی زمینه های حقوقی به شما میباشند .

نکته مهمی که میتواند دغدغه خریداران غیر بومی در لتونی باشد نحوه مالکیت املاک اعم از زمین، ویلا، آپارتمان و املاک تجاری و اداری است. طبق قوانین کشور لتونی تمامی افراد خارجی مالکیت ۱۰۰ % نسبت به تمامی املاک و مستغلات در لتونی را خواهند داشت و این مالکیت قطعی است که به لحاظ حقوقی و همچنین اطمینان در سرمایه گذاری مهمترین موضوع برای سرمایه گذاران خارجی محسوب می گردد.

خرید ملک در لتونی

خریدار در دو بخش جداگانه هزینه های مربوط به خرید ملک و نگهداری آن را می پردازد. این هزینه ها به شرح زیر است.

هنگام خرید (ثبت سند رسمی)

تمامی خريداران، به هنگام دريافت سند مالکيت در لتونی ۲ نوع هزينه را مي پردازند.

1- هزینه ارائه شده توسط شهرداری

2- عوارض

 اين مبلغ بر پايهٔ ارزش حقوقی ملک توسط دولت تعين ميگردد.

پس از خرید

1- هزینه هایی که خریدار بطور ماهیانه (یا سالیانه) پرداخت خواهد کرد، مانند: آب، برق، سرویس نگهداری, گاز و عوارض (ماليات ساليانه) بخشی از این هزینه ها، به نسبت استفاده ، متغیر و بخشی دیگر جزو هزینه های ثابت هستند.

2- عوارض (ماليات) ساليانه:

عوارض (ماليات) ساليانه توسط شهردای محل زندگی، تعيين ميگردد. عوارض ساليانه ملک "مسکونی ـ تجاری" و يا زمين "کشاورزی" در لتونی متفاوت است.

 نكات مهم در خرید ملك

* طبق قوانین و مقررات فروش املاک به اتباع خارجی، تكمیل ثبت ملك و دریافت سند تقریبا سه ماه طول می كشد.

* شما باید يك تا دو روز ( بسته به شهري كه از آنجا خرید می کنید ) برای مراجعه اداره مالیات ، بانك ، ترجمه و دفتر اسناد رسمی در نظر بگیرید و اگر برای امضای سند ملك به لتونی می آیید حداقل یك روز برای تكمیل مراحل اداری و یك روز برای درخواست اشتراك آب و برق اختصاص دهید.

* پاسپورت و شش عكس لازم است.

* تیم خدمات بعد از فروش همیشه كنار شما خواهد بود و شما را در تمامی مراحل یاری خواهند كرد تا شما در لتونی احساس راحتی كرده و آرامش خیال داشته باشید.

مزایای خرید ملک در لتونی

عوامل قابل ملاحظه كه تقاضا برای خرید و سرمایه گذاری در لتونی را تعیین می كنند عبارتند از:

1 - صنعت بزرگ توریسم در حوزه بالتیک با رشد سریع و پایدار و دور نمائی طلایی، موجب تقاضای بیشتر برای مسكن شود كه برای سرمایه گذاران املاك یک فرصت ایده آل است .

2- سواحل مهیج و آب و هوایی كه برای زندگی بازنشستگی مناسب است.

3 - مخارج پایین زندگی در لتونی.

4 - کیفیت ساخت پروژه ها مطابق آخرین استانداردهای اروپا است.

5- امنیت بالای زندگی در لتونی

6- سرمایه شما بصورت یورو محفوظ است و سالانه به ارزش آن افزوده می شود.

رعايت معيارهای انسانی در مسير رشد، پايهٔ ارزشهای اخلاقی ماست. توسعه، در کنار انسانيت بيانگر رشد اين مجموعه هست. چناچه شما نيز اين ارزشها را الگوی فکری و زندگی روزمرهٔ خود ميدانيد، دست شما را بعنوان يک "کانديد جديد" ميفشاريم و از آشنائی با شما خوشبختيم.

 

 

13.jpg18.jpg29.jpg22.jpg23.jpg24.jpg1.jpg10.jpg26.jpg3.jpg27.jpg30.jpg14.jpg12.jpg25.jpg15.jpg11.jpg17.jpg2.jpg19.jpg13.jpg18.jpg29.jpg22.jpg23.jpg24.jpg1.jpg10.jpg26.jpg3.jpg27.jpg30.jpg14.jpg12.jpg25.jpg15.jpg11.jpg17.jpg2.jpg19.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای