سئوالات اقامت لتونی

سئوال- بهترین راه دریافت اقامت و اجازه کار در اروپا چیست؟

جواب- ورود به اتحادیه اروپا در سال های اخیر بسیار دشوار شده است، تنها راه مطمئن در این سالها از راه سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اروپا بوده که در بسیاری از کشورهای این منطقه، هزینه های بسیار بالای خدمات و مالیات، مانع از حضور سرمایه گذاران و مهاجران با سرمایه کم شده است. در حال حاضر کشورهای لیتوانی و لتونی و استونی که جزو اتحادیه اروپا و شنگن هستند شرایط اقامت بهتری دارند و سرمایه گذاری و مالیات مناسب می باشد.

سئوال- آیا سفارت لتونی، با ارائه مدارک ثبت شرکت بلافاصله ویزای یکساله برای تمامی متقاضیان صادر می کند؟ 

جواب- خیر - برای دریافت ویزای شینگن قوانین اتحادیه اروپا یکسان است ,اگر متقاضی قبلا به اتحادیه اروپا سفر نکرده باشد، برای وی ویزای یکبار ورود شینگن صادر می شود که با سفر به لتونی، ویزای یکساله صادر می شود و با ارائه مدارک برای گرفتن اقامت اقدام می کند.

سئوال- آیا امکان دارد که سفارت لتونی برای متقاضی ویزای لتونی صادر نکند؟
جواب- بله 

سئوال - کشور لتونی پناهنده قبول می کند؟
جواب - بله - ولی به دلایل زیاد پناهندگی لتونی توصیه نمی شود.

سوال - آیا در ایران سفارت لتونی داریم؟
جواب - خیر - سفارتخانه لتونی در ایران وجود ندارد.

سئوال – آیا در پروسه اقامت کشور لتونی مصاحبه دارید ؟
جواب - بله - جهت تصمیم گیری برروی پرونده شما، مصاحبه ای با شما افیسر اداره مهاجرت لتونی صورت می دهد و انگشت نگاری و تست زبان و سلامت نیز از شما گرفته خواهد شد .

سئوال - اقامت لتونی از طریق ازدواج امکانپذیر است؟
جواب - بله ولی اگر شکل واقعی نداشته باشد مشکلات زیادی برایتان بوجود می آید.

سئوال- آیا در لتونی امکان خرید آپارتمان و خودرو برای اتباع خارجی وجود دارد؟
جواب - بله، برای همه اتباع خارجی این امکان پس از دریافت اقامت وجود دارد، همچنین بر اساس قوانین لتونی هر تبعه خارجی که اقدام به خرید آپارتمان در این کشور کند، می تواند ویزای شینگن به مدت یکسال با بازه زمانی 180 روز اقامت اروپا دریافت کند.

سئوال - آیا اعضای یک خانواده هم امکان گرفتن ویزای شینگن با خرید یک آپارتمان دارند؟
جواب - بله، براساس قانون لتونی و اروپا، هر نفر در صورت خرید 14 متر مفید از یک دستگاه آپارتمان مسکونی می تواند درخواست ویزای شینگن کند.البته خرید ملک در لتونی دلیل بر اقامت لتونی نمی شود.

سئوال - مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای اقامتی لتونی چیست؟
جواب- ارائه اسناد ثبت شرکت، پاسپورت با اعتبار بیش از 6 ماه، بیمه، بلیط  هواپیما، آدرس هتل محل اقامت، گردش مالی حساب بانکی

سئوال - مدارک مورد نیاز دریافت اقامت در اتحادیه اروپا چیست؟
جواب - ارائه اسناد ثبت شرکت، ویزای شینگن، برگه عدم سو پیشینه در کشور محل اقامت، ارائه آدرس شرکت در لتونی و افتتاح حساب بانکی در لتونی.

 

12.jpg17.jpg3.jpg25.jpg11.jpg23.jpg1.jpg27.jpg15.jpg14.jpg19.jpg22.jpg2.jpg29.jpg13.jpg30.jpg10.jpg18.jpg26.jpg24.jpg12.jpg17.jpg3.jpg25.jpg11.jpg23.jpg1.jpg27.jpg15.jpg14.jpg19.jpg22.jpg2.jpg29.jpg13.jpg30.jpg10.jpg18.jpg26.jpg24.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای