سرمایه گذاری در لتونی

کشور لتونی در چند سال گذشته همواره بالاترین نرخ تولید ناخالص داخلی را در اروپا دارا بوده است. کشور لتونی یکی از کشورهای اتحادیه اروپا به لحاظ جذب سرمایه خارجی است حصول دستآوردهای قابل ملاحظه لتونی در جلب سرمایه خارجی در شرایط کنونی، منوط به صدور سیاستهای مساعد و معقول سرمایه گذاری در این کشور است.

تجارت و کسب و کار در لتونی همواره و دائما در حال پیشرفت است و به سمت رقابتی تر شدن پیش می رود، در چنین شرایطی وقتی می خواهید یک کار تجاری را در لتونی آغاز کنید شاید در ابتدا فقط به یک برنامه ریزی کوتاه و ساده نیاز داشته باشید اما باید بدانید که مسیری که طی خواهید کرد یک مسیر طولانی است.

بدیهی است لازمه انتخاب صحیح و تصمیم گیری مناسب و عاقلانه، وجود اطلاعات دقیق و موثق می‌باشد. چنین اطلاعات دقیق و موثق از طریق راهنمایی و مشاوره قابل دسترسی است بنابراین متخصصين شرکت  ( ) در دو مرحله مشاوره و مدیریت شما را در مسير رسيدن به رشد سرمايه و ارزش واقعی آن هدايت ميکنند :

- مشاوره
مشاوره در بخش سرمایه گذاری در لتونی، با سنجش شروع ميشود. شرايط سرمايه گذار از جمله مبلغ سرمايه، نحوه تزريق سرمايه، ميزان ريسك پذيری، علايق سرمایه گذار، تجربه و اطلاعات سرمايه گذار در برگيرندهٔ نکاتی از يک طرح جامع ميباشد. تجربه و اطلاعات فرد سرمايه گذار بعنوان سرمايه ای مهم و غيرقابل جايگزين مورد بررسی قرار خواهد گرفت. محاسبهٔ جزئياتی از جمله برآورد های مالی و زمانی پروژه، پس از ارزشيابی کلی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

- مدیریت
مديريت سرمايه گذاری نوين در لتونی در برگيرندهٔ مشاوره و ارائه طرح نظارت و کنترل در ۵ اصل سرمايه، اطلاعات، زمان، سازماندهی و کيفيت است. در اين بخش نمايندگان شرکت "  ( )" ضمن ارائه طرح اجرائی، چگونگی نظارت بر سرمايه را با جزئيات کامل، منطبق بر اصول علمی و رايج بين المللی تشريح مينمايند و ارائهٔ گزارشهای متعدد (که پيش از مدت زمان آغاز پروژه مشخص ميشود) بخشی از اطلاع رسانی به سرمايه گذار است.

تيم فنی و حقوقی این مجموعه، سرمایه گذاران را از قدم اول این پروسه که برگزاری جلسات سنجش و دريافت جزئیات تزریق سرمایه و ارائه گزینه های مناسب می باشد، تا مرحله فروش و بازگشت سرمایه و سود همراهی میکند، بدينصورت كه ما با دريافت جزئیات سرمايه گذاري در لتونی از طرف شما، كه شامل مبلغ سرمايه گذاري، نحوه و زمان تزريق سرمايه به پروژه ها و علايق شخصی سرمايه گذار، اقدام به يافتن بهترين سرمایه گذاری ها مينماييم و گزارش دقيقي از مشخصات پروژه ،فني، نحوه اجرا، سيستم مديريتي و توجيه اقتصادي پروژه را تقديم سرمايه گذار مينمائيم .

مزایای سرمایه گذاری در لتونی

شرکت های خارجی سرمایه گذار در کشور لتونی می توانند از مزایایی همچون :

امکان فعالیت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا و عضو پیمان شنگن، عضو سازمان تجارت جهانی (WTO)

امکان مالکیت صد در صدی شرکت اروپایی 

دریافت اقامت دائم اتحادیه اروپا برای خود و تمامی اعضای خانواده

رشد سرمايه گذاری در بخش مستقلات

برخورداری از بهترین آب و هوا در تمامی فصول سال

ایجاد پل ارتباطی بین اروپا با سایر نقاط دنیا

 استفاده از خدمات گسترده بانکی و مراودات اقتصادی با اتحادیه اروپا و خطوط اعتبار ارزی و وام های دولتی استفاده نمایند.

لتونی همچنین دارای یک سیستم حقوقی شفاف و غیر جانبدارانه می باشد. در لتونی هیچ کمبودی برای نیروی کار وجود ندارد و سرمایه گذاران خارجی به پایگاه عظیمی از کارگران تحصیل کرده و فنی و واجد شرایط دسترسی دارند. حقوق کارگران در لتونی در مقایسه با دیگر کشورها در اتحادیه اروپا نیز ارزانتر می باشد.

لتونی بخش صنعتی بسیار عظیمی دارد و در بخش صنایع چوب، مواد غذایی، نساجی و ماشین آلات پیشرفت های قابل توجهی داشته، دولت لتونی نیز مشوق های بسیار خوبی را برای سرمایه گذاران در لتونی از جمله ارائه تهسیلات بانکی جهت افتتاح واحد تولیدی و معاف از مالیات بر درآمد شرکت تا 10 سال ارائه می نماید. شایان به ذکر است وجود دریای بالتیک نیز حمل و نقل کالا به لتونی را بسیار تسریع و آسان نموده است.

شاید نگراني بسياري از هموطنان ما از سرمايه گذاري در كشور لتونی ، از نا آشنائيشان با مباحث حقوقي اين كشور نشات ميگيرد درحاليكه کشور لتونی و سایر کشورهای اتحادیه اروپا قانونمندي را سرلوحه پيشرفت اقتصادي خود قرارداده اند و اگر شما كل پروسه سرمايه گذاري خود را طبق قوانين بين المللي و اتحادیه اروپا انجام دهيد هيچ خطري سرمايه شما را تهديد نخواهد كرد، همچنین در این راستا کارشناسان ما با سال ها تجربه مفید در زمینه سرمایه گذاری در لتونی ، شما را از مرحله اول سرمایه گذاری تا پایان راه که رسیدن به سود مورد نظر و برنامه ریزی شده و همچنین اخذ مهاجرت لتونی از طریق سرمایه گذاری است راهنمایی می کنند.

 

 

13.jpg15.jpg22.jpg11.jpg2.jpg25.jpg23.jpg24.jpg12.jpg19.jpg14.jpg29.jpg26.jpg27.jpg3.jpg17.jpg18.jpg1.jpg10.jpg30.jpg13.jpg15.jpg22.jpg11.jpg2.jpg25.jpg23.jpg24.jpg12.jpg19.jpg14.jpg29.jpg26.jpg27.jpg3.jpg17.jpg18.jpg1.jpg10.jpg30.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای