اجاره ملک در لیتوانی

اجاره آپارتمان و املاک مسکونی در لیتوانی، از اولین خدماتی است که هر فرد خارجی پس از ورود به لیتوانی به آن نیاز دارد. گاه به علت هزینه های اسکان در هتل و با توجه به عدم شناخت نسبت به محیط، در اجاره آپارتمان عجله می کنیم و تنها مدتی بعد متوجه می شویم که خانه را در محلی نامناسب اجاره کرده ایم، یا قیمتی بالاتر از حد معمول برای آن پرداخته ایم.بنابراین در ابتدا برای اجاره ملک در لیتوانی باید به نکاتی توجه داشت مانند:

الف) انتخاب محل مناسب در لیتوانی

ب) نوع واحدهای مسکونی و شرایط کلی آن ها

پ) قواعد و قوانین اجاره انواع ملک در لیتوانی

ت) نحوه عقد اجاره در لیتوانی

تجربه نشان داده مسافران ترجیح می دهند به جای اقامت در هتلها، در آپارتمانهای توریستی لیتوانی اسکان پیدا کنند که در انصورت نیاز به اجاره هفتگی یا ماهیانه دارند و یا اقامت لیتوانی را اخذ نموده و قصد سکونت طولانی و زندگی در این کشور را دارند که باید سالیانه اجاره یا خرید ملک نمایند کارشناسان ما در این راستا با اشراف کامل به منطقه ارزانترین و بهترین ملکها را در تمامی نقاط کشور لیتوانی به متقاضیان معرفی و تا پایان کار همراهیتان می نمایند.

علاوه بر این برای متقاضیانی که قصد اجاره مغازه در لیتوانی یا دفتر کار در لیتوانی و یا خرید مغازه در لیتوانی و دفتر کار در لیتوانی را دارند نیز بهترین سرویس ها اتخاذ می گردد و در کمترین زمان و با مناسبترین قیمت می توانند محل کسب و کار خود را قانونا تعیین نمایند.

سکونت در یک ملک مسکونی، کسب و کار در یک ملک تجاری یا اداری، یا سرمایه گذاری در هر نوعی از املاک در لیتوانی، مقوله ای بسیار حساس است.در تصمیم گیری به هیچ وجه عجله نکنید، کادر مشاورین () آماده ارائه مشاوره دقیق در هر یک از این موارد به شماست، پس حوصله کنید و با کمک مشاورین خود، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. بازار ملک، فرصت ها و ریسک های گوناگون نهفته در آن، پیچیدگی های خاص خود را دارد که تنها با حضور دائمی در بازار و پیگیری مکرر وضعیت موجود قابل درک است. کارگزاران () با توجه به حضور دائمی در بازار ملک، این تجربه و آگاهی را دارا هستند و آماده اند تا آن را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهند تا انتخاب صحیح را انجام دهید.

 

 

1.jpg26.jpg24.jpg30.jpg22.jpg18.jpg14.jpg11.jpg2.jpg27.jpg13.jpg19.jpg12.jpg3.jpg25.jpg15.jpg29.jpg23.jpg10.jpg17.jpg1.jpg26.jpg24.jpg30.jpg22.jpg18.jpg14.jpg11.jpg2.jpg27.jpg13.jpg19.jpg12.jpg3.jpg25.jpg15.jpg29.jpg23.jpg10.jpg17.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای