افتتاح حساب بانکی در لیتوانی

بدون شک دسترسي به خدمات بانکي بين المللي يکي از عوامل اصلي رشد اقتصادي شرکت هاي بزرگ تجاري و موفقيت آنها در انجام معاملات کلان خارجي مي باشد. بسياري از فروشندگان و توليد کنندگان معتبر کالا حتي قبل از انجام هرگونه معامله و ارائه پيش فاکتور به خريدار مايل هستند بدانند که خريدار به واسطه چه بانکي با آنها ارتباط مالي ايجاد مي کند و تنها پس از حصول اطمينان از اعتبار بانک مربوطه نسبت به پذيرش سفارش اقدام مي کنند.

برخي از مزاياي افتتاح حساب بانکی در لیتوانی
1. امکان ارسال و دريافت پول به/از هر نقطه از دنيا و بدون محدوديت
2. امکان دريافت اعتبارات اسنادي براي کليه معاملات بين المللي
3. امکان استفاده ازخدمات کارت هاي اعتباري براي اعضاء و کارمندان شرکت
4. امکان برخورداري از خدمات بانکي نظير اعتبارنامه ها ، ضمانت نامه هاي بانکي
5. افتتاح حساب بانکی در لیتوانی با سه ارز معتبر یورو، دلار و لیتاس
6. بدون محاسبه مالیات اروپا
7. اخذکارت فیزیکی مسترکارت یا ویزا کارت
8. امکان انتقال پول از هر حساب بانکی، صرافی و ...
9. امکان ارسال حواله های بانکی بصورت آنلاین
10. بانکداری اینترنتی
11. امکان داشتن کارت اضافی بر روی حساب
12. دارای تلفن بانک رایگان
13. ارایه صورت حساب و ریز کارکرد بصورت آنلاین (رایگان)
14. پشتیبانی 24 ساعته و تیم راهنمایی مالی
15. هزینه پایین افتتاح حساب بانکی در لیتوانی

از دیگر مزاياي يک حساب بانکي معتبر مي توان به تسهيل دريافت خدمات از ديگر بانک هاي اروپايي و بين المللي اشاره کرد بدين ترتيب که حسن کارکرد شما با يک بانک تجاري در اتحاديه اروپا عاملي خواهد شد در جهت تمايل بيشتر ديگر بانکها در ارائه خدمات به تجارت شما.

در کدام بانک های لیتوانی حساب باز کنم ؟

وکلای مجرب ( ) با توجه به قوانین بانکی کشور لیتوانی جهت افتتاح حساب برای اشخاص حقیقی و حقوقی حساب بانکی شما را نزد معتبرترین بانکهای اروپا و لیتوانی یعنی سب بانک، سوئد بانک، دی ان بی بانک، دانسکه بانک، نوردا بانک، سیتادل بانک، مدیسینوس بانک تاسیس می نمایند که جز بهترین بانکهای اروپا و سه ارز یورو، دلار و لیتاس (واحد پولی لیتوانی) را پوشش می دهند.

به طور کلی نمی‌توان یک بانک خاص را به عنوان بهترین بانک لیتوانی به همه افراد توصیه کرد، شما باید با توجه به نیازهای خود و انتظاراتتان‌‌ از خدمات بانکی، بانک مناسب خود را پیدا کنید.

همکاران ما در بخش مالی شرکت ،بهترین و مناسب ترین راهکارهای موجود در جهت افتتاح حساب های بانکی در اروپا را به متقاضیان ارایه می نمایند.

قابل ذکر است افتتاح حساب بانکی در لیتوانی برای استفاده های شخصی و همچنین تجاری با توجه به قوانین کشور لیتوانی امکانپذیر است.

 

1.jpg12.jpg3.jpg29.jpg18.jpg11.jpg26.jpg17.jpg25.jpg30.jpg22.jpg19.jpg24.jpg14.jpg2.jpg15.jpg23.jpg27.jpg13.jpg10.jpg1.jpg12.jpg3.jpg29.jpg18.jpg11.jpg26.jpg17.jpg25.jpg30.jpg22.jpg19.jpg24.jpg14.jpg2.jpg15.jpg23.jpg27.jpg13.jpg10.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای