ثبت شرکت در لیتوانی

لیتوانی بزرگترین کشور حوزه بالیتک و بزرگترین اقتصاد منطقه و یک قلمرو بین المللی قابل اطمینان برای بازرگانان و افراد محسوب می شود. این مطلب نه تنها به دلیل سیستم عالی مالیاتی کشور لیتوانی ست، بلکه علل دیگر آن امتیازات ویژه ای ست که این کشور از نظر موقیعت مکانی و جغرافیایی، سطح هزینه پایین و استانداردهای بالای خدمات دارا میباشد. کشور لیتوانی دارای یکی از بهترین سیستم های مالیاتی ست و این مسئله مزیت های بسیاری را برای بازرگانان و شرکتهای تجاری و بین المللی به ارمغان آورده است. سیستم پرداخت مالیات (VAT) آن پایین ترین نرخ را در اروپا دارد که فقط 15% است.

کشور لیتوانی دارای چندین فرودگاه بین المللی می باشد که هر کدام از این فرودگاهها پروازهای مکرر از لیتوانی به دیگر نقاط جهان را همه روزه در برنامه کاری خود قرار داده اند، همچنین کشور لیتوانی با داشتن موقعیت مکانی عالی ( قرار گرفتن در مسیر دریای بالتیک ) و استفاده از بنادر متعدد و دارا بودن شهرک های صنعتی ، تنوع در صنعت ، کسب نیمی از تولیدات ناخالص داخلی (GDP) در بین کشورهای حوزه بالتیک ، داشتن پایین ترین سطح مالیاتی در بین کشورهای اتحادیه اروپا و همچنین با توجه به هزینه های کم اجاره دفاتر تجاری و اداری نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مورد توجه و علاقه تجار برای فعالیتهای تجاری میباشد. همچنین شما می توانید با ثبت شرکت ، مجوز اقامت کشور لیتوانی را نیز بدست آورید. این روش یکی از به صرفه ترین و مطمئن ترین روش های عزیمت به اروپا برای افراد غیر اروپایی می باشد. در صورتی که نیازی به دریافت اقامت لیتوانی ندارید و تنها مایل به ثبت شرکت در لیتوانی هستید کارشناسان ما میتوانند این پروسه را برای شما انجام دهند .

اطلاعات مربوط به ثبت شرکت در لیتوانی

- شرکت با مسئولیت محدود ثبت شده در لیتوانی قادر به انجام کلیه فعالیت های تجاری، بازرگانی و اقتصادی است که نیازی به اخذ مجوزهای جداگانه ندارند.

- ثبت شرکت در لیتوانی برای اتباع تمامی کشورها فارغ از ملیت، مذهب و نژاد بر اساس قوانین اساسی این کشور و اتحادیه اروپا آزاد است.

- ثبت شرکت در لیتوانی بین 7 -10 روز کاری زمان می‌برد.

- بیشترین نوع ثبت شرکت در لیتوانی که برای اتباع خارجی نیز توصیه می‌شود، شرکت با مسئولیت محدود (UAB) نامیده می‌شود.

-برای تمامی صاحبان شرکت پس از ثبت و گرفتن مجوزهای قانونی، افتتاح حساب در بانکهای معتبر، خرید ملک و خودرو امکان پذیر است.

- از سال 2010 میلادی و پس از تایید اتحادیه اروپا، قوانین ثبت شرکت در لیتوانی تسهیلات بیشتری را برای سرمایه گذاران خارجی با هدف کمک به افزایش سرمایه‌گذاری خارجی قائل شده است.

- بر اساس قوانین جدید، شرکت با "مسئولیت محدود" می‌تواند تنها بوسیله یک نفر سهامدار ثبت و شروع به کار کند که این شخص موسس و مدیر عامل خوانده می‌شود و می‌تواند در صورت عدم نیاز، کارمندی استخدام نکند، البته هر شرکت با مسئولیت محدود می‌تواند تا 200 سهام دار داشته باشد.

-میزان سرمایه ثبت شرکت در لیتوانی در ابتدا ده هزار لیتاس (معادل 2900 یورو) می باشد که در صورت نیاز و بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی، می تواند سرمایه اولیه شرکت شما را تامین نمود.

- بر اساس قوانین اصلاح شده جدید، صاحبان شرکت‌ها می‌توانند پس از ثبت درخواست حق شهروندی در لیتوانی و اتحادیه اروپا که 4 الی 6 ماه پس از تحویل مدارک به اداره مهاجرت زمان می برد، کارت اقامت یکساله اتحادیه اروپا را دریافت نمایند که تا پنج سال تمدید و پس از آن کارت اقامت دائم لیتوانی و یا پاسپورت لیتوانی پس از امتحان زبان لیتوانیایی و قانون لیتوانی امکانپذیر است.

انواع شرکت در لیتوانی:

• شرکت سهامی در لیتوانی AB

• شرکت مسئولیت محدود در لیتوانی UAB

• شرکت مشارکتی در لیتوانی

• دفتر یا شعبه یک شرکت خارجی 

با ثبت شرکت در کشور لیتوانی از مزایای زیر بهرمند میگردید :

1- لیتوانی عضو اتحادیه اروپا ست

2- لیتوانی عضو پیمان شنگن است

3-لیتوانی عضو سازمان تجارت جهانی (WTO.) است

4- لیتوانی بزرگترین بازار در حوزه بالتیک اروپا

5- لیتوانی دارای موقعیت مکانی عالی ( قرار گرفتن در مسیر دریای بالتیک و استفاده از بنادر آزاد ) است

6- موقعیت استراتژیک لیتوانی

7- رشد اقتصادی پایدار لیتوانی

8- مساعد بودن محیط تجارتی در لیتوانی

9- روند پرداخت مالیات در لیتوانی بصورت رقابتی می باشد و جز کشورهایی با پایین ترین مالیات محسوب می شود

10- دولت لیتوانی در قبال روابط تجاری و بازرگانی حمایتهای خوبی را ارائه می دهد

11- مانعی بنام زبان در کشور لیتوانی وجود ندارد و تقریبا اکثر مردم لیتوانی مسلط به زبان انگلیسی هستند

12- وجود ذخایر طبیعی غنی بسیاری مثل زمین های کشاورزی حاصلخیز، تولیدات برق و گاز در لیتوانی

13- لیتوانی بعنوان جذابترین کشورها در جذب توریست می باشد

14-لیتوانی عضو سازمان ملل متحد و دیگر سازمان های بین المللی می باشد

15- لیتوانی دارای ثبات موقعیت سیاسی و فضای اقتصادی کلان می باشد

16- شرایط ثبت شرکت در لیتوانی مناسب است

17- لیتوانی دارای فضای مطلوب با زیر ساخت های عالی است

18- لیتوانی دارای منابع انسانی با مهارت بالا می باشد

19- لیتوانی به منابع مالی اروپا دسترسی دارد

برخی خدمات( ) برای ثبت شرکت در لیتوانی

خدمات ثبت شرکت، تنظیم اساسنامه، ترجمه مدارک حقوقی، مراجعه به مراکز اداری و دولتی توسط وکیل، افتتاح حساب بانکی برای صاحب شرکت، ثبت آدرس حقوقی شرکت به مدت یکسال، چاپ و تحویل مهر دولتی شرکت توسط وکیل، پرداخت و افتتاح پرونده‌های مالیاتی و خدمات اجتماعی و ارسال مدارک به موکل جهت اخذ ویزا گنجانده شده هزینه ثبت شرکت در لیتوانی با توجه به انچه گفته شده می باشد و هیچگونه هزینه اضافی گرفته نمی‌شود.

نکته مهم این است که تمامی مراحل ثبت شرکت تنها با وکالتنامه معتبر به وکیل توسط درخواست کننده امکان پذیر است و نیازی به سفر شخص متقاضی به لیتوانی در ابتدای کار نیست.

 

 

18.jpg12.jpg14.jpg10.jpg13.jpg29.jpg24.jpg23.jpg19.jpg2.jpg3.jpg27.jpg22.jpg25.jpg26.jpg30.jpg11.jpg1.jpg17.jpg15.jpg18.jpg12.jpg14.jpg10.jpg13.jpg29.jpg24.jpg23.jpg19.jpg2.jpg3.jpg27.jpg22.jpg25.jpg26.jpg30.jpg11.jpg1.jpg17.jpg15.jpg

© تمامی حقوق این سایت متعلق به دفتر مهاجرتی Baltic Area می باشد.

طراحی سايت , بهینه سازی،سئو و هاست : توسط گروه سايت سازی جوملا طراحی سایت حرفه ای